O nas

Salon Fryzjerski „U Agnieszki” powstał z umiłowania i pasji do fryzjerstwa. Dzięki pełnemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i stawianiu na ciągły rozwój , możemy zaoferować Państwu usługi najwyższej jakości i na najwyższym poziomie.

Istniejemy na rynku od 2002r. w tym czasie zaufały nam setki zadowolonych klientek. W naszym salonie znajdą Państwo połączenie młodości i doświadczenia. Nasz przeszkolony personel zadba o profesjonalne doradztwo, miłą atmosferę i zrobi wszystko aby ta wizyta była czystą przyjemnością.

Nasz salon jest miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Paniom proponujemy zarówno fryzury modne i ekstrawaganckie jak i klasyczne i „na co dzień”. Panom polecamy strzyżenia nie tylko tradycyjne, ale również modne i nowoczesne.

Pracujemy na kosmetykach renomowanych firm takich jak : Montibello Professional haircare, marce nr 1 w Hiszpanii i Artego, marce wiodącej na rynku włoskim. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zachowaniu pełnej higieny zawsze osiągamy profesjonalny efekt.

Serdecznie zapraszamy. Agnieszka i Sandra.